15.04.2015 | http://tsn.ua/

384697401

twitter.com/evergreen_dn Поява російських державних поїздів, які начинені боєприпасами, всередині України, свідчить про те, що конфлікт далекий від завершення

Росія і надалі підтримує бойовиків на окупованих територіях в Україні — пише Conflict Report. Причому вона забезпечує бойовиків, використовуючи вагони російської залізниці.

Нагадаємо, що проросійські військові захопили важливий залізничний пункт Дебальцево. Йдеться про те, що російська армія потребує створення сильної і стабільної лінії подачі боєприпасів та військових сил до точок у Донецькій та Луганській областях. Чутки про те, що така лінія створена, з’являлися то тут, то там, однак вагомі докази з’явилися нещодавно, коли користувач українського Twitter @lenz gottfried завантажив фотографію двох вояків, які обіймаються в невідомому залізничному воказалі на фоні вантажного потягу російської залізниці, а поруч є ящики із боєприпасами для 2С3 «Акації» — радянської дивізійної самохідної гаубиці.

Цей тип артилерійської системи досі не використовувався російськими військами. Автор статті у Conflict Report протягом двох годин перевірив 50 залізних станцій, щоб довести, що боєприпаси перебувають саме на окупованому Донбасі. Виявилося, що це — Суходільськ, котрий розміщений за 10 км від кордону із Росією. Поїзд із боєприпасами, ймовірно, перетнув кордон у окупованому Ізвариному, через яких проходять і «гумконвої». Таким чином, поява російських державних поїздів, які начинені боєприпасами, всередині України, свідчить про те, що конфлікт далекий від завершення.

Pin It on Pinterest