22.03.2015 | Легион Добра

Допомага для волонтерів

11071084_1579483838965899_2625001802127639130_n

Психологичний тренінг від волонтерів ГО «Легіон Добра»

Цими вихідними волонтери ГО «Легіон Добра» організували тренінг для своїх колег, які опікуються солдатами на передовій та пораненими у зоні АТО. Практикуючий лікар-психолог Людмила Богдан розповіла, як визначити, що людина знаходиться в стресовому стані та як їй допомогти правильно та ефективно з ним боротися.

На психологічному тренінгу, який проходив у Дніпропетровському регіональному волонтерському центрі партії «УДАР Віталія Кличка», зібралися кілька десят волонтерів із мегаполісу. Людмила Богдан розповіла, як правильно підібрати слова підтримки залежно від психотипу людини. Також показала основи дихальної техніки, яка допомагає опанувати емоції та заспокоїтися в стресовій ситуації. Адже часто самі волонтери перебувають у пригніченому стані. Їздячи на передову, чи допомогаючи пораненим у шпиталі, вони ризикують життям і здоров’ям, чують від вояків страшні, незвичні для мирних людей розповіді. Тому часто-густо їм потрібно відволікатися та приборкувати негативні емоції.

На цьому тренінги для волонтерів не закінчуються. Щойно дозволять погодні умови, кажуть організатори, для них проведуть курси з тактичної медицини. А Дніпропетровська обласна організація партії «УДАР Віталія Кличка» підтримає та допоможе провести будь-які заходи, покликані допомогти та підтримати волонтерів.

Pin It on Pinterest