15.03.2015 | Фонд Оборони Країни

«Фонд оборони країни» відвідала делегація з Бостону http://helpua.info/…/fond-oboroni-krayini-vidvidali-prezid…/

«Фонд оборони країни» відвідали Президент Бостонської єврейської общини Баррі Шрейг і голова «Кегіла-проджект» Енн Левін. Зустріч була присвячена новому проекту, котрий передбачає створення у Дніпропетровську навчального центру з тактичної медицини за натівськими стандартами. Голова правління «Фонду оборони країни» Павло Хазан розповів про те, що у зоні АТО українські військові не забезпечені аптечками, в котрих було б все необхідне для надання медичної допомоги. А ті солдати, котрі ці аптечки отримують від волонтерів, не знають, як накладати турнікет чи ізраїльський бандаж, тому що в Україні лише один сертифікований тренер з тактичної медицини за стандартами ТССС.

– Наш Фонд розпочав нову акцію зі збору коштів на аптечки за стандартами НАТО, котру підтримав відомий кримський кінорежисер та актор Ахтем Сеитаблаєв. Одна аптечка коштує $70, що дорого за українськими стандартами життя. Проте ми сподіваємося, що поступово зможемо зібрати кошти на достатню кількість аптечок, – заявив Павло Хазан.

Президент Бостонської єврейської общини Баррі Шрейг запропонував слушну ідею:

– Потрібно займатися фондрейзінгом (збором коштів) серед представників української діаспори в США. Коли Ізраїль боровся за незалежність, була створена організація United Palestine Appeal, котра збирала кошти серед євреїв США для підтримки Ізраїлю. Зараз настав такий історичний момент, коли потрібно залучити до підтримки незалежної України українців США. Найбільша українська діаспора знаходиться в Чикаго, друга за чисельністю – в Клівленді. Ми звернемося до діаспори в Клівленді, щоб допомогти вам налагодити контакти з ними.

‪#‎Фонд‬ оборони країни ‪#‎Баррі‬ Шрейг ‪#‎Енн‬ Левін ‪#‎Бостон‬ ‪#‎Хазан‬ Павло

Pin It on Pinterest