01.04.2014

ЧОРНА ХУСТКА…..
Сьогодні в Заболотті ховали айдарівця Білітюка Василя..
Позивний «БІЛЛ»…
Провести в останню путь Героя приїхали бойові побратими з АЙДАРУ, жителі Волинської області, волонтери, представники влади.
Приїхав і його друг, який бачив його перед смертю останнім (разом потрапили під артобстріл на трасі Новосвітлівка-Хрящувате під Луганськом 26 серпня) айдарівець «МОНАХ» — Василь Пелиш зі Старого Самбору, який був захоплений в полон.. втратив там правицю (вороги відрізали за зображення Символіки України). Він згадує Білла, як дуже веселого сміливця, вірного побратима з добрим характером.
Людське море стояло на колінах… Не можна було втримати сліз..
Айдарівці та бійці 51 ОМБР дали останній залп зі зброї.. В могилу, разом із грудочкою землі, по бойовому поклали патрони((.
Під час поховання змінювалася погода- і дощ, і град, і сонце, і райдуга..
Василь не встиг одружитися і подарувати мамі онуків, тому за волинським звичаєм, сьогодні ділили його весільний каравай на кладовищі.
Доставити Героя додому допомогли волонтери з Дніпропетровська Дмитро і Люся з «Легіону Добра» . Під час 7-ми місяців розшуку Василя поруч із сім»єю була несамовитий волонтер із Заболоття Наталя Круглій, яка була і розпорядником поховання..
Дякуємо мамі Героя пані Раїсі за виховання справжнього патріота нашої України.. Немає більшого горя як ховати свою дитину.. Мамочко… простіть..
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!!!

Pin It on Pinterest