09.05.2015 | http://sectorpravdy.com/

Гаряча новина! Черговий удар по добровольцях. Цього разу по Першому Учбовому Центру ДУК ПС

logo_left

ДУК ПС

За повідомленням командира Навчально-Тренувального центру ДУК ПС в «Десні» друга «Беркута» Міністерство Оборони і ГШ дали наказ звільнити територію, яку вже рік займала тренувальна база. За цей період тут підготовлено тисячі бійців, які жертовно захищають територіальну цілісність України по всіх ділянках фронту на Сході.

Керівництво тренувального центру переконане, що даний наказ — ще один постіл у спини патріотів-добровольців. Війна влади, що сидить у теплих, облаштованих на податки зубожілих українців кабінетах проти героїв, що гинуть за Батьківщину, триває. Військове командування 169 Навчального центру Сухопутних військ ЗСУ з розумінням і глибоким співчуттям ставиться до добровольців і пропонує посильну допомогу у передислокації та облаштуванні нової бази.

Питання, яке постало перед ДУК ПС останнім часом, не втачє актуальності: кому вигідно нейтралізувати один із найбільш боєздатних і мотивованих підрозділів на фронті? А тепер постає ще й нове питання: чому владі та МО порібно перешкоджати бойовій підготовці добровольців? Чекаємо заяви Президента, про те що він нічого не знав про наказ МО та ГШ?

10675531_744126885664198_7175286530414069304_n

Дмитро Ярош

Дмитро Ярош

Вчора знову посилилась протидія Добровольчому Українському Корпусу зі сторони владної системи. Нагадуємо, що Генштаб “АТО” вимагає звільнити територію навчального центру “Десна”, яка підготувала для захисту Вітчизни не менше тисячі бійців ДУК ПС, інакше буде застосована сила.

“Правий сектор” вважає все, що відбувається навколо нашого навчального центру “Десна” відвертою провокацією не тільки проти нас, але і проти всього добровольчого руху”, – коментує ситуацію Провідник Військово-політичного руху Дмитро Ярош.

“Все, що відбувається є дуже дивним і підозрілим, враховуючи те, що я погодився зайняти посаду радника голови Генерального штабу, такі рішення приймаються без мого відома. Абсолютно зрозуміло, що такі рішення приймаються виключно на рівні президента і логіка Петра Порошенка тут абсолютно не ясна і відверто шкодить обороноздатності країни. Прийняття таких рішень під час війни межує зі зрадництвом. Кожен компроміс із владою, на який я йду, вона розглядає як слабкість. Насправді це не слабкість, а небажання дестабілізувати ситуацію в державі. Ми неодноразово заявляли, що “розкачувати” владу в нинішній ситуації шкідливо для держави. Проте останні події навколо Добровольчого Корпусу “Правий секор” є для влади просто нищівними…”, – заявив Лідер руху Дмитро Ярош.

Також нагадуємо, що це не перша спроба очільників держави спровокувати “Правий сектор”. Раніше за наказом згори блокували базу 5-го батальйону ДУК.

10675531_744126885664198_7175286530414069304_n

Дмитро Ярош

Дмитро Ярош

Тільки що домовилися про те, що навчальний центр (ДУК ПС) у «Десні», поки що, лишається на місці.

Надій на розуміння ситуації Порошенком — все менше. Складається враження, що для нього українські добровольці несуть більшу загрозу ніж російсько-терористичні війська, які окупували український Крим і частину Донбасу.

У найближчі дні ще раз поговорю про майбутнє нашої Держави з керівництвом так званої «АТО» і силових структур… Може це щось дасть(((

Але, брехня вже дістала!

Pin It on Pinterest